Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

Transpo ISKRA BOSCH Ghibaudi Mario PRESTOLINE VALEO WAI LETRIKA

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 55
DP Tak
Liczba rowków
W Tak
Wymiar A 94,50
Wymiar B 56,00
Wymiar C 0,00
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
DEUTZ-FAHR D 2807 1.9 Diesel
DEUTZ-FAHR D 3607 1.9 Diesel
DEUTZ-FAHR D 6807 3.8 Diesel
DEUTZ-FAHR D 7007 3.8 Diesel
DEUTZ-FAHR DX 3.10 2.8 Diesel [F3L912]
DEUTZ-FAHR DX 3.30 2.8 Diesel [F3L912]
DEUTZ-FAHR DX 3.50 3.1 Diesel [F3L913]
DEUTZ-FAHR DX 3.60 3.8 Diesel [F4L912]
DEUTZ-FAHR DX 3.70 3.8 Diesel [F4L912]
DEUTZ-FAHR DX 3.80 4.1 Diesel [F4L913]
DEUTZ-FAHR DX 3.90 4.1 Diesel [F4L913]
DEUTZ-FAHR DX 4.10 3.8 Diesel [F4L912]
DEUTZ-FAHR DX 4.30 4.1 Diesel [F4L913]
DEUTZ-FAHR DX 4.31 4.1 Diesel [F4L913]
DEUTZ-FAHR DX 4.50 4.1 Diesel [BF4L913]
DEUTZ-FAHR DX 4.51 4.1 Diesel [BF4L913]
DEUTZ-FAHR DX 4.70 4.1 Diesel [BF4L913]
DEUTZ-FAHR DX 6.05 5.7 Diesel [F6L912]
DEUTZ-FAHR DX 6.30 6.1 Diesel [F6L913]
DEUTZ-FAHR M 1080 4. 7 Diesel
DEUTZ-FAHR M 1202 5.7 Diesel
DEUTZ-FAHR M 980 3.8 Diesel
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
FENDT Farmer 200 Series 2.8 Diesel
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
JW (JENBACHER WERKE AG) JW1000
JW (JENBACHER WERKE AG) JW370
JW (JENBACHER WERKE AG) JW550
JW (JENBACHER WERKE AG) JW750
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
MARSHALL D 100 5.2 Diesel
MARSHALL D 135 6.6 Diesel
MARSHALL D 150 6.6 Diesel
MARSHALL D 642 3.5 Diesel
MARSHALL D 644 3.5 Diesel
MARSHALL D 742 3.5 Diesel
MARSHALL D 744 3.5 Diesel
MARSHALL D 842 3.5 Diesel
MARSHALL D 844 3.5 Diesel
MARSHALL D 944 5.2 Diesel
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
STEYR 8060 2.6
STEYR 8065 2.6
STEYR 8070 3.5
STEYR 8075 3.5
STEYR 8080 3.5
STEYR 8085 3.5 [WD411..]
STEYR 8090 3.5
STEYR 8110 5.2
STEYR 8130 5.2
STEYR 8150 6.6
STEYR 8165 6.6 [WD612..]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
VOLVO 240 2.4 Diesel [D24]
VOLVO 740 2.4 Diesel [D24]
VOLVO 760 2.4 Diesel [D24]
VOLVO 760 2.4 TD [D24T]

AL0111

15.900.726 Fan16.905.326 Drive end bracket16.905.559 Bearing16.350.035 Stator15.300.696 Screw16.905.652 Rotor16.905.236 Fixing parts set16.905.276 Bearing16.905.667 Rectifier15.133.539 Rear end bracket15.420.603 Protecting cover11.125.122 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.726
Fan
2 16.905.326
Drive end bracket
3 16.905.559
Bearing
4 16.350.035
Stator
5 15.300.696
Screw
6 16.905.652
Rotor
8 16.905.236
Fixing parts set
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.667
Rectifier
11 15.133.539
Rear end bracket
13 15.420.603
Protecting cover
15 11.125.122
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
ATLAS COPCO 291317870  
BOMAG 05710960  
BOSCH 0120488114  
BOSCH 0120488115  
BOSCH 0120488185  
BOSCH 0120488188  
BOSCH 0120488209  
BOSCH 0120488257  
BOSCH 0120488258  
BOSCH 0120489069  
BOSCH 0120489070  
BOSCH 0120489183  
BOSCH 0120489309  
BOSCH 0986032930  
BOSCH 0986032940  
BOSCH 0986037890  
CARGO 110881  
DAF 1516536R  
DEUTZ (KHD) 01175731  
DEUTZ (KHD) 01178299  
DEUTZ (KHD) 01178300  
DEUTZ (KHD) 01178521  
DEUTZ (KHD) 01178522  
DEUTZ (KHD) 01178606  
DEUTZ (KHD) 01182151  
DEUTZ (KHD) 01183447  
DEUTZ (KHD) 01183638  
DEUTZ (KHD) 1175731  
DEUTZ (KHD) 1178299  
DEUTZ (KHD) 1178300  
DEUTZ (KHD) 1178521  
DEUTZ (KHD) 1178522  
DEUTZ (KHD) 1178606  
DEUTZ (KHD) 1182151  
DEUTZ (KHD) 20030014  
FENDT 31100090048  
FENDT G205900010011  
FIAT 87751792  
HCP CBA238IR  
LESTER 14387  
LESTER 14394  
LESTER 14421  
LESTER 21690  
LESTER 22687  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.226
LETRIKA (ISKRA) 11.201.478
LETRIKA (ISKRA) 11.201.512
LETRIKA (ISKRA) 11.203.405
LETRIKA (ISKRA) 11.204.050
LETRIKA (ISKRA) AAK1189  
LETRIKA (ISKRA) AAK1336  
LETRIKA (ISKRA) AAK3580  
LETRIKA (ISKRA) AAK3818  
LETRIKA (ISKRA) AAK4349  
LETRIKA (ISKRA) IA0226  
LETRIKA (ISKRA) IA0512  
LETRIKA (ISKRA) IA1078  
LUCAS LEA00576  
LUCAS LRA00434  
LUCAS LRA00744  
LUCAS LRA01209  
LUCAS LRB00134  
MAGNETI MARELLI 943356249  
MAGNETI MARELLI 943356723  
MAGNETI MARELLI 943356826  
MAGNETI MARELLI 943357800  
MAGNETI MARELLI MAR599  
MAGNETON 8515.220  
NIERMANN 02488185  
NIERMANN 02489070  
NIERMANN 02489309  
PRESTOLITE 20100807  
PRESTOLITE 20110134  
PRESTOLITE PBNA1134  
REMY DRA2930  
REMY DRA2940  
REMY DRA7890  
REMY DRA7890N  
STEYR 3110090048  
STEYR G205900010010  
VALEO 437762  
VOLVO 1308719  
VOLVO 1323488  
VOLVO 1323912  
VOLVO 1324957  
VOLVO 3544652  
VOLVO 5002048  
VOLVO 5002271  
VOLVO 5003001  
VOLVO 5003802  
WAI 1-1293-01BO  
WILSON 90-15-6223  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki