Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

Ghibaudi Mario ISKRA Transpo WAI PRESTOLINE LETRIKA VALEO BOSCH

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 70
DP Tak
Liczba rowków
W Tak
Wymiar A 51,50
Wymiar B 27,00
Wymiar C 0,00
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
MASSEY FERGUSON MF 3650
MASSEY FERGUSON MF 6110
MASSEY FERGUSON MF 6120
MASSEY FERGUSON MF 6130
MASSEY FERGUSON MF 6140
MASSEY FERGUSON MF 6150

AL0716

15.900.156 Fan16.906.277 Drive end bracket16.905.559 Bearing16.350.035 Stator16.908.914 Screw16.906.313 Rotor16.915.866 Pulley16.905.276 Bearing16.905.667 Rectifier15.133.539 Rear end bracket16.900.945 Capacitor15.420.785 Protecting cover11.125.122 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.156
Fan
2 16.906.277
Drive end bracket
3 16.905.559
Bearing
4 16.350.035
Stator
5 16.908.914
Screw
6 16.906.313
Rotor
7 16.915.866
Pulley
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.667
Rectifier
11 15.133.539
Rear end bracket
12 16.900.945
Capacitor
13 15.420.785
Protecting cover
15 11.125.122
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
CARGO 111716  
HCP CBA1382IR  
LESTER 12101  
LESTER 14565  
LESTER 22318  
LESTER 23118  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.513
LETRIKA (ISKRA) 11.201.524
LETRIKA (ISKRA) 11.204.372
LETRIKA (ISKRA) AAK3581  
LETRIKA (ISKRA) AAK3584  
LETRIKA (ISKRA) AAK4821  
LETRIKA (ISKRA) IA0513  
LETRIKA (ISKRA) IA0524  
LUCAS LRA01593  
MASSEY FERGUSON 3618-907-R1  
MASSEY FERGUSON 3618907R1  
MOTOROLA 2523458  
MOTOROLA 2541198  
MOTOROLA 2940148  
MOTOROLA 9AR2729F  
NIERMANN 021369  
NIERMANN 023275  
REMY DRA4059  
RENAULT 6005003141  
RENAULT 6005003142  
RENAULT 6005003144  
RENAULT 6005003150  
RENAULT 6005011695  
RENAULT 6005700086  
RENAULT 6005700087  
RENAULT 6005700723  
RENAULT 6005700724  
RENAULT 6005700725  
RENAULT 7700008742  
RENAULT 7700009011  
RENAULT 7700009012  
RENAULT 7700012722  
RENAULT 7700017781  
RENAULT 7700034493  
RENAULT 7700034498  
RENAULT 7700034499  
RENAULT 7700034500  
RENAULT 7700591911  
RENAULT 7700683200  
RENAULT 7704001233  
SPAREX 35968  
VALEO 2522161  
VALEO 2541713  
VALEO 2541744  
VALEO 2541746  
VALEO 2940119  
VALEO 2940146  
VALEO 432977  
VALEO 432978  
VALEO 432980  
VALEO 432981  
VALEO 433472  
VALEO 433473  
VALEO 433475  
VALEO 433478  
VALEO 433481  
VALEO 436350  
VALEO 436709  
VALEO 436710  
VALEO 436711  
VALEO 436716  
VALEO 439098  
VALEO A13N119  
VALEO A13N275  
VALEO A13N277  
VALEO A13N278  
VALEO A13N279  
VALEO A13N69  
VALEO A13N76  
VALEO A13R173  
VALEO A14N19  
VOLVO 2904893  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki