Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

BOSCH Ghibaudi Mario Transpo PRESTOLINE LETRIKA ISKRA WAI VALEO

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 65
Liczba rowków
Wymiar A 0,00
Wymiar B 16,50
Wymiar C 63,50
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
ALFA ROMEO Alfa 33 1.8 TD
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
FERRARI 208 2.0 Turbo [F106D..]
FERRARI 412 4.9 i [F101E..]
FERRARI F40 3.0 [F120A]
FERRARI Mondial 2.9 [F106B..]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
FIAT Argenta 1.6 AC
FIAT Argenta 1.6 AC, AT
FIAT Argenta 2.0 AC
FIAT Argenta 2.0 AC
FIAT Argenta 2.0i.e. AC
FIAT Coupe 2.0 16V [836A3.000]
FIAT Coupe 2.0 Turbo 16V [175A1.000]
FIAT Croma 1.6
FIAT Croma 1.9 TD [154C6.000]
FIAT Croma 1.9 TDI [154D1.000]
FIAT Croma 2.0 CHT
FIAT Croma 2.0 CHT [154C5.000]
FIAT Croma 2.0i.e. [154C3.046]
FIAT Croma 2.0i.e. [834B.000]
FIAT Croma 2.0i.e. [834B.048]
FIAT Croma 2.0i.e. [834B.146]
FIAT Croma 2.0i.e. Turbo [834C.146]
FIAT Croma 2.0i.e. Turbo [154A2.000]
FIAT Croma 2.0i.e. Turbo [154C4.046]
FIAT Croma 2.0i.e. Turbo [834C.146]
FIAT Regata 1.9 Diesel
FIAT Regata 100 1.6 AC
FIAT Ritmo 125 2.0 [138AR2.000]
FIAT Ritmol 100 1.6 AC
FIAT Tempra 1.8i.e. [159A4.000]
FIAT Tempra 1.8i.e. [159A4.046]
FIAT Tempra 1.8i.e. [835C2.000]
FIAT Tempra 1.8i.e. [835C4.000]
FIAT Tempra 1.8i.e. [836A5.000]
FIAT Tempra 2.0i.e., 4x4 [159A6.046]
FIAT Tipo 1.6i.e. [149C2.046]
FIAT Tipo 1.8i.e. [159A4.000]
FIAT Tipo 1.8i.e. [159A4.046]
FIAT Tipo 1.8i.e. [835C4.000]
FIAT Tipo 1.8i.e. 16V [160A5.000]
FIAT Tipo 2.0 16V [160A8.046]
FIAT Tipo 2.0i.e. [159A5.046]
FIAT Tipo 2.0i.e. [159A6.046]
FIAT Tipo 2.0i.e. 16V [836A3.000]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
LANCIA Dedra 1.8i.e. [835A2.000]
LANCIA Dedra 1.8i.e. [835A2.046]
LANCIA Dedra 1.8i.e. [836A5.000]
LANCIA Dedra 1.8i.e. [835C5.000]
LANCIA Dedra 2.0 [835A7.000]
LANCIA Dedra 2.0 [835A7.046]
LANCIA Dedra 2.0, 16V, 4WD [836A3.000]
LANCIA Dedra 2.0i.e. [835A5.000]
LANCIA Dedra 2.0i.e. [835A5.046]
LANCIA Dedra 2.0i.e. [835A7.000]
LANCIA Dedra 2.0 Turbo [835A8.000]
LANCIA Dedra 2.0i.e. Turbo [835A8.046]
LANCIA Delta 1.6
LANCIA Delta 1.8i.e. [835C2.000]
LANCIA Delta 1.8i.e. [835C4.000]
LANCIA Delta 1.8i.e. [836A6.000]
LANCIA Delta 1.8i.e. [836C4.000]
LANCIA Delta 2.0 4WD [831C5.046]
LANCIA Delta 2.0 16V [836A3.000]
LANCIA Delta 2.0 Turbo 16V [836A2.000]
LANCIA Delta 2.0 Turbo 16V [175A4.000]
LANCIA Prisma 1.9 Diesel AC
LANCIA Thema 2.0 Turbo 16V [R34C.1000]
LANCIA Thema 2.0 Turbo 16V [834C 1.246]
LANCIA Thema 2.0i.e. [834B.000]
LANCIA Thema 2.0i.e. [834B.048]
LANCIA Thema 2.0i.e. [834B.146]
LANCIA Thema 2.0i.e. [834B1.000]
LANCIA Thema 2.0i.e. 16V [834B2.000]
LANCIA Thema 2.0i.e. Turbo [834B2.246]
LANCIA Thema 2.0i.e. Turbo [834C.000]
LANCIA Thema 2.0i.e. Turbo [834C.146]
LANCIA Thema 2.0i.e. Turbo 16V [834C1.000]

AL0230

15.900.726 Fan16.905.926 Drive end bracket16.905.271 Bearing16.350.035 Stator16.908.009 Screw16.906.105 Rotor16.906.634 Pulley16.905.276 Bearing16.905.667 Rectifier16.906.335 Rear end bracket16.900.945 Capacitor15.420.785 Protecting cover11.125.122 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.726
Fan
2 16.905.926
Drive end bracket
3 16.905.271
Bearing
4 16.350.035
Stator
5 16.908.009
Screw
6 16.906.105
Rotor
7 16.906.634
Pulley
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.667
Rectifier
11 16.906.335
Rear end bracket
12 16.900.945
Capacitor
13 15.420.785
Protecting cover
15 11.125.122
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
BOSCH 0120488139  
BOSCH 0120488151  
BOSCH 0120488152  
BOSCH 0120488221  
BOSCH 0120488254  
BOSCH 0120489136  
BOSCH 0120489137  
BOSCH 0120489143  
BOSCH 0120489171  
BOSCH 0120489272  
BOSCH 0120489273  
BOSCH 0120489307  
BOSCH 0120489308  
BOSCH 0120489318  
BOSCH 0120489319  
BOSCH 0120489352  
BOSCH 0120489424  
BOSCH 0120489498  
BOSCH 0120489823  
BOSCH 0120489824  
BOSCH 0120489876  
BOSCH 0120489877  
BOSCH 0986036750  
BOSCH 0986037121  
BOSCH 0986037140  
BOSCH 0986037150  
CARGO 111620  
EFEL 13850  
ELMOT A125-14V-65A  
FIAT 4423623  
FIAT 46231700  
FIAT 46231735  
FIAT 46231740  
FIAT 46231745  
FIAT 46412678  
FIAT 46431710  
FIAT 46445094  
FIAT 46445096  
FIAT 5955557  
FIAT 5958565  
FIAT 5960239  
FIAT 5960289  
FIAT 5992153  
FIAT 5992154  
FIAT 5992155  
FIAT 7541401  
FIAT 7547935  
FIAT 7548143  
FIAT 7554830  
FIAT 7554832  
FIAT 7554833  
FIAT 7565391  
FIAT 7565393  
FIAT 7565395  
FIAT 76334289  
FIAT 7634289  
FIAT 7641842  
FIAT 7646189  
FIAT 7646261  
FIAT 7647595  
FIAT 7697863  
FIAT 7697864  
FIAT 7697870  
FIAT 76978700  
FIAT 77503410  
FIAT 77535410  
FIAT 77604410  
FIAT 82357795  
HCP CBA506IR  
LESTER 20515  
LESTER 20746  
LESTER 20748  
LESTER 20749  
LESTER 21423  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.325
LETRIKA (ISKRA) 11.201.332  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.591
LETRIKA (ISKRA) 11.201.694
LETRIKA (ISKRA) 11.201.699
LETRIKA (ISKRA) AAK4151  
LETRIKA (ISKRA) AAK4158  
LETRIKA (ISKRA) AAK4536  
LETRIKA (ISKRA) AAK4555  
LETRIKA (ISKRA) AAK4560  
LETRIKA (ISKRA) IA0332  
LETRIKA (ISKRA) IA0591  
LETRIKA (ISKRA) IA0694  
LETRIKA (ISKRA) IA0699  
LUCAS LRA00459  
LUCAS LRA00514  
LUCAS LRA00753  
LUCAS LRA02652  
LUCAS LRA02653  
LUCAS NAB033  
MAGNETI MARELLI 63305801  
MAGNETI MARELLI 63305821  
MAGNETI MARELLI 63307801  
MAGNETI MARELLI 63307821  
MAGNETI MARELLI 63307824  
MAGNETI MARELLI 63320018  
MAGNETI MARELLI 63320026  
MAGNETI MARELLI 63320032  
MAGNETI MARELLI 63320042  
MAGNETI MARELLI 63320044  
MAGNETI MARELLI 63320046  
MAGNETI MARELLI 63320105  
MAGNETI MARELLI 63320121  
MAGNETI MARELLI 63320129  
MAGNETI MARELLI 63321002  
MAGNETI MARELLI 63321013  
MAGNETI MARELLI 63321024  
MAGNETI MARELLI 63321056  
MAGNETI MARELLI 63321062  
MAGNETI MARELLI 63321072  
MAGNETI MARELLI 63321084  
MAGNETI MARELLI 63321086  
MAGNETI MARELLI 63321087  
MAGNETI MARELLI 63321096  
MAGNETI MARELLI 63321152  
MAGNETI MARELLI 63321153  
MAGNETI MARELLI 63321167  
MAGNETI MARELLI 63321183  
MAGNETI MARELLI 943321017  
MAGNETI MARELLI 943321025  
MAGNETI MARELLI 943321056  
MAGNETI MARELLI 943321062  
MAGNETI MARELLI 943321072  
MAGNETI MARELLI 943321084  
MAGNETI MARELLI 943321086  
MAGNETI MARELLI 943321096  
MAGNETI MARELLI 943321167  
MAGNETI MARELLI 943321183  
MAGNETI MARELLI 943326917  
MAGNETI MARELLI 943356918  
MAGNETI MARELLI MAN308  
MARELLI 943321087  
NIERMANN 02489823  
NIERMANN 02489877  
REMY DRA6750  
VALEO 436243  
VALEO 437813  
WAI 1-1347-01BO  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki