Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

LETRIKA Ghibaudi Mario ISKRA VALEO Transpo WAI PRESTOLINE BOSCH

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 28
Prąd 27
Liczba rowków
W Tak
Wymiar A 0,00
Wymiar B 56,00
Wymiar C 0,00
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
ATLAS COPCO PR 425 8.5 [F6L413]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
CASE B115 CL Koparka
CASE B160 CL Koparka
CASE B60 CL Koparka
CASE B75 Cl Koparka
CASE B75 P Koparka
CASE B90 CK Koparka
CASE B90 CL Koparka
CASE B90 P Koparka
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
COMPAIR (Demag) H21CP Shovel
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 1002
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 1102
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 1202
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 600
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 650
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 750
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 770
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 900
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 922
EISENWERKE KAISERSLAUTERN M 980
EISENWERKE KAISERSLAUTERN PL 120 MF
EISENWERKE KAISERSLAUTERN PL 120 R
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
FAUN F 1100
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
FUCHS 118 M
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
HAMM GRW 30
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
IRMER U.ELZE S 1051 SLS
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
IVECO MK 130-13 6.1
IVECO MK 130-16 6.1
IVECO MK 75-9 4.1
IVECO P/PA 120-13 6.2 [BF6L913T] [F6L913]
IVECO P/PA 120-16 6.2 [BF6L913]
IVECO P/PA 120-17 6.2 [BF6L913]
IVECO P/PA 150-16 6.2 [BF6L913]
IVECO P/PA 160-23 12.8 [F8L413F]
IVECO P/PA 160-30 12.8 [BF8L513]
IVECO P/PA 190-25 12.8 [F8L413F]
IVECO P/PA 190-32 16.0 [F10L413F]
IVECO P/PA 260-25 12.8 [F8L413F]
IVECO P/PA 260-30 12.8 [BF8L513]
IVECO P/PA 260-32 16.0 [F10L413F]
IVECO P/PA 330-30 12.8 [BF8L513]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
JW (JENBACHER WERKE AG) JW277
JW (JENBACHER WERKE AG) JW278
JW (JENBACHER WERKE AG) JW444
JW (JENBACHER WERKE AG) JW602
JW (JENBACHER WERKE AG) JW902
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
LIEBHERR R961
LIEBHERR R971
LIEBHERR R981
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
MAGIRUS-DEUTZ 192 M
MAGIRUS-DEUTZ 256 M
MAGIRUS-DEUTZ M 90, 130, 160, 170, 232, 256, 310
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
MERCEDES BENZ U 1150 5.7
MERCEDES BENZ U 1150 L 5.7 [OM353.907]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
WESERHUETTE RW 1600A
WESERHUETTE RW 1700K
WESERHUETTE RW 2300 K
WESERHUETTE W 160
WESERHUETTE W 180
WESERHUETTE W 270

AL0181

15.900.726 Fan16.905.495 Drive end bracket16.905.271 Bearing16.350.023 Stator15.300.686 Screw16.906.855 Rotor16.906.120 Pulley16.905.276 Bearing16.905.506 Rectifier15.130.541 Rear end bracket16.905.277 Capacitor16.905.303 Protecting cover11.125.347 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.726
Fan
2 16.905.495
Drive end bracket
3 16.905.271
Bearing
4 16.350.023
Stator
5 15.300.686
Screw
6 16.906.855
Rotor
7 16.906.120
Pulley
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.506
Rectifier
11 15.130.541
Rear end bracket
12 16.905.277
Capacitor
13 16.905.303
Protecting cover
15 11.125.347
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
BOSCH 0120300579  
BOSCH 0120339538  
BOSCH 0120400640  
BOSCH 0120400642  
BOSCH 0120400690  
BOSCH 0120400694  
BOSCH 0120400734  
BOSCH 0120400760  
BOSCH 0120400790  
BOSCH 0120400791  
BOSCH 0120400805  
BOSCH 0120400846  
BOSCH 0120400878  
BOSCH 0120488224  
BOSCH 0120489023  
BOSCH 0120489707  
BOSCH 0120489730  
BOSCH 0986030260  
BOSCH 0986030290  
BOSCH 0986031260  
BOSCH 0986033330  
BOSCH 0986033331  
BOSCH 0986033540  
CARGO 110766  
CASE 3218884EX  
CASE A0041584  
CASE C0341506  
CASE M41595  
CASE Q0641553  
DEUTZ (KHD) 01160968  
DEUTZ (KHD) 01162135  
DEUTZ (KHD) 01162729  
DEUTZ (KHD) 01170731  
DEUTZ (KHD) 01171681  
DEUTZ (KHD) 01171682  
DEUTZ (KHD) 01172068  
DEUTZ (KHD) 01172650  
DEUTZ (KHD) 01172651  
DEUTZ (KHD) 01178669  
DEUTZ (KHD) 01178689  
DEUTZ (KHD) 02404401  
DEUTZ (KHD) 03360760  
DEUTZ (KHD) 03362189  
DEUTZ (KHD) 04188800  
DEUTZ (KHD) 1160968  
DEUTZ (KHD) 1162135  
DEUTZ (KHD) 1170731  
DEUTZ (KHD) 1171681  
DEUTZ (KHD) 1171682  
DEUTZ (KHD) 1172068  
DEUTZ (KHD) 1172650  
DEUTZ (KHD) 1172651  
DEUTZ (KHD) 1178669  
DEUTZ (KHD) 1178689  
DEUTZ (KHD) 2404401  
DEUTZ (KHD) 3362189  
FAUN 1702079  
FAUN 1702086  
FAUN 1702114  
FAUN 1830937  
FAUN 4100509  
HANOMAG 1085489  
HANOMAG 197938703  
HANOMAG 2862873M91  
HANOMAG 2862874M91  
HANOMAG 2871814M91  
HANOMAG 2872767  
HANOMAG 2874005M91  
HANOMAG 2987718M91  
HATZ 50366600  
HATZ 50504500  
HATZ 505045000913  
HATZ 50504501  
HCP CBA341IR  
IVECO 42498155  
IVECO 42498157  
KAESSBOHRER 7421309000  
KÄSSBOHRER 7421311000  
LESTER 12031  
LESTER 12217  
LESTER 12218  
LESTER 13013  
LESTER 13202  
LESTER 20002  
LESTER 20020  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.032  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.052
LETRIKA (ISKRA) 11.201.066  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.069
LETRIKA (ISKRA) 11.201.186  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.557  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.574
LETRIKA (ISKRA) AAK1109  
LETRIKA (ISKRA) AAK1113  
LETRIKA (ISKRA) AAK1115  
LETRIKA (ISKRA) AAK1167  
LETRIKA (ISKRA) AAK1204  
LETRIKA (ISKRA) AAK1352  
LETRIKA (ISKRA) AAK4509  
LETRIKA (ISKRA) AAK4824  
LETRIKA (ISKRA) IA0069  
LETRIKA (ISKRA) IA0186  
LETRIKA (ISKRA) IA0574  
LIEBHERR 5991617  
LIEBHERR 6104038  
LIEBHERR 6201347  
LIEBHERR 6201367  
LIEBHERR 6201369  
LIEBHERR 6290042  
LUCAS LRA00922  
LUCAS LRA00924  
LUCAS LRA02778  
MAGNETI MARELLI 63534897  
MAGNETI MARELLI 943357707  
MAGNETI MARELLI 943357765  
MAGNETI MARELLI MAR902  
MAN 51.26101-7085  
MAN 81.26101-6012  
MAN 81.26101-6025  
MARELLI MAN2019  
MARELLI MAR898  
MERCEDES BENZ 0021549702  
MERCEDES BENZ 0061541702  
MERCEDES BENZ A0061541702  
MOTOROLA 9AR6015  
MOTOROLA 9AR6015K  
NIERMANN 02489707  
NIERMANN 02489730  
NIKKO 3218884R91  
NIKKO M41595EX  
PRESTOLITE 861001  
REMY DRA1260  
REMY DRA1262  
REMY DRA3330  
REMY DRA3540  
RENAULT 7701015006  
STEYR 61000030020  
STEYR 61000090073  
STEYR 614S090001  
STILL 521526  
VALEO 2523162  
VALEO 2960150  
VALEO 434005  
VALEO 436419  
VALEO 510426  
VOLVO 6209191  
VOLVO 9033313  
WILSON 90-15-6217  
WILSON 90-15-6227  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki