Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

ISKRA Transpo PRESTOLINE LETRIKA VALEO WAI BOSCH Ghibaudi Mario

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 55
P Tak
Liczba rowków
Wymiar A 52,00
Wymiar B 23,50
Wymiar C 74,50
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
AUTOBIANCHI Y10 1.0, Turbo [156A..]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
FIAT 126 0.70 Maluch [126A2.000]
FIAT 126 0.70 Maluch [126A2.048]
FIAT Elba 1.3
FIAT Fiorino 1.0 Eng. 1366252-
FIAT Fiorino 1.1 Eng. 3319637-
FIAT Fiorino 1.3 Chas. 3319637-
FIAT Fiorino 1.5,i.e. [149C1.000]
FIAT Regata 70 1 .3 [138B2.000]
FIAT Regata 70 1 .3 [149A3.000]
FIAT Regata 70 1 .3 [149A7.000]
FIAT Regata 75 1.5i.e. [138B3.048]
FIAT Regata 75 1.5i.e. [138C2.048]
FIAT Regata 75 1.5i.e. [138C3.048]
FIAT Regata 75 1.5i.e. [149C1.000]
FIAT Regata 85 1 .5 [138B3.000]
FIAT Regata 85 1 .5 [149A5.000]
FIAT Regata 85 1 .6 [149A.000]
FIAT Ritmo 60 1.1
FIAT Ritmo 60 1.1
FIAT Ritmo 60 1.1 [146A4.048]
FIAT Ritmo 70 1.3 [149A3.000]
FIAT Ritmo 70 1.3 [149A7.000]
FIAT Ritmo 75 1.5
FIAT Ritmo 75 1.5
FIAT Ritmo 75 1.5i.e.
FIAT Ritmo 75 1.5i.e.
FIAT Ritmo 85 1.5
FIAT Ritmo 85 1.5
FIAT Ritmo 85 1.5 [149A5.000]
FIAT Tempra 1.4i.e. [159A2.000]
FIAT Tempra 1.6 [159A3.000]
FIAT Tipo 1.4
FIAT Tipo 1.4
FIAT Tipo 1.4i.e. [160A1.046]
FIAT Tipo 1.6
FIAT Uno 55 1.1
FIAT Uno 60 1.1
FIAT Uno 70 1.3
FIAT Uno 70 1.3
FIAT Uno 70 1.4
FIAT Uno 75 1.5i.e. [138C2.048]
FIAT Uno 75 1.5i.e. [149C1.000]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
INNOCENTI Elba 1.5i.e. [149C1.000]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
LANCIA Delta 1.1 [831B8.000]
LANCIA Delta 1.3
LANCIA Delta 1.3
LANCIA Delta 1.5
LANCIA Delta 1.5
LANCIA Prisma 1.3
LANCIA Prisma 1.5 [138C2.048]
LANCIA Prisma 1.5 [831B1.000]
LANCIA Prisma 1.5 [831B1.048]
LANCIA Y10 1.0 Turbo [156A1.000]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
ZASTAVA 101 1.3
ZASTAVA Florida 1.3
ZASTAVA Florida 1.4, 1.6
ZASTAVA Yugo 1.1 60 EFi
ZASTAVA Yugo 1.1 Florida
ZASTAVA Yugo 1.3
ZASTAVA Yugo 1.3 65 EFi
ZASTAVA Yugo 1.4 Florida
ZASTAVA Yugo 1.6 Florida

AL0118

15.900.726 Fan16.906.103 Drive end bracket16.905.271 Bearing16.350.025 Stator15.300.688 Screw16.905.648 Rotor16.906.723 Pulley16.905.276 Bearing16.905.851 Rectifier16.906.104 Rear end bracket16.900.945 Capacitor16.420.240 Protecting cover11.125.122 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.726
Fan
2 16.906.103
Drive end bracket
3 16.905.271
Bearing
4 16.350.025
Stator
5 15.300.688
Screw
6 16.905.648
Rotor
7 16.906.723
Pulley
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.851
Rectifier
11 16.906.104
Rear end bracket
12 16.900.945
Capacitor
13 16.420.240
Protecting cover
15 11.125.122
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
BOSCH 0120489126  
BOSCH 0120489186  
BOSCH 0120489187  
BOSCH 0120489188  
BOSCH 0120489218  
BOSCH 0120489401  
BOSCH 0986033250  
BOSCH 0986033251  
CARGO 111035  
EFEL 13460  
FIAT 4395131  
FIAT 4434084  
FIAT 46231684  
FIAT 46231687  
FIAT 46445099  
FIAT 5958394  
FIAT 5958395  
FIAT 5967595  
FIAT 5967596  
FIAT 5971419  
FIAT 7533853  
FIAT 7541823  
FIAT 7580207  
FIAT 77320410  
FIAT 77367411  
FIAT 7765558  
FIAT 992235  
HCP CBA252IR  
LESTER 13137  
LESTER 13225  
LESTER 13421  
LESTER 14294  
LESTER 14412  
LESTER 14481  
LESTER 14482  
LESTER 20040  
LESTER 20259  
LESTER 20601  
LESTER 20603  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.017
LETRIKA (ISKRA) 11.201.167
LETRIKA (ISKRA) 11.201.204
LETRIKA (ISKRA) 11.201.405
LETRIKA (ISKRA) AAG0403  
LETRIKA (ISKRA) AAK1123  
LETRIKA (ISKRA) AAK1163  
LETRIKA (ISKRA) AAK1171  
LETRIKA (ISKRA) AAK1172  
LETRIKA (ISKRA) AAK3529  
LETRIKA (ISKRA) IA0405  
LUCAS 24214  
LUCAS 24214A  
LUCAS 54022171  
LUCAS LEA0045  
LUCAS LRA00603  
LUCAS LRA00829  
LUCAS LRA00998  
MAGNETI MARELLI 63303600  
MAGNETI MARELLI 63303610  
MAGNETI MARELLI 63303640  
MAGNETI MARELLI 63305401  
MAGNETI MARELLI 63305431  
MAGNETI MARELLI 63307401  
MAGNETI MARELLI 63307423  
MAGNETI MARELLI 63307431  
MAGNETI MARELLI 63307441  
MAGNETI MARELLI 63307452  
MAGNETI MARELLI 63320004  
MAGNETI MARELLI 63320028  
MAGNETI MARELLI 63320047  
MAGNETI MARELLI 63320056  
MAGNETI MARELLI 63320073  
MAGNETI MARELLI 63320130  
MAGNETI MARELLI 63321003  
MAGNETI MARELLI 63321004  
MAGNETI MARELLI 63321005  
MAGNETI MARELLI 63321013  
MAGNETI MARELLI 63321058  
MAGNETI MARELLI 63321109  
MAGNETI MARELLI 63321154  
MAGNETI MARELLI 63505101  
MAGNETI MARELLI 943221003  
MAGNETI MARELLI 943321003  
MAGNETI MARELLI 943321006  
MAGNETON 9516.714  
MITSUBISHI A2T32171  
NIERMANN 02489400  
REMY 19025051  
REMY 19025787  
REMY 19025789  
REMY DRA3250  
REMY DRA3250N  
VALEO 2541235  
VALEO 2541236  
VALEO 433115  
VALEO 433118  
VALEO 436114  
VALEO A13E25  
VALEO A13E26  
WAI 1-1341-01MM  
WAI 1-1343-01IK  
WAI 1-1343-01MM  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki