Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

Ghibaudi Mario PRESTOLINE Transpo LETRIKA BOSCH VALEO WAI ISKRA

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 50
P Tak
Liczba rowków
Wymiar A 66,00
Wymiar B 27,00
Wymiar C 0,00

AL0077

15.900.842 Fan16.905.738 Drive end bracket16.905.559 Bearing16.350.025 Stator15.300.696 Screw16.905.834 Rotor16.905.986 Pulley16.905.276 Bearing16.905.740 Rectifier15.133.539 Rear end bracket15.420.603 Protecting cover11.125.113 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.842
Fan
2 16.905.738
Drive end bracket
3 16.905.559
Bearing
4 16.350.025
Stator
5 15.300.696
Screw
6 16.905.834
Rotor
7 16.905.986
Pulley
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.740
Rectifier
11 15.133.539
Rear end bracket
13 15.420.603
Protecting cover
15 11.125.113
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
BOSCH 0986031710  
BOSCH 0986031711  
BOSCH 0986032231  
BOSCH 9120144230  
BOSCH 9120144231  
CARGO 110915  
DUCELLIER 451055  
DUCELLIER 451058  
DUCELLIER 451059  
DUCELLIER 451075  
DUCELLIER 516006  
DUCELLIER 516006A  
DUCELLIER 516006B  
DUCELLIER 516008  
DUCELLIER 516008A  
DUCELLIER 516008B  
DUCELLIER 516028  
DUCELLIER 581207  
HCP CBA169IR  
LESTER 14308  
LESTER 14324  
LESTER 14582  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.208
LETRIKA (ISKRA) AAK1176  
LETRIKA (ISKRA) IA0208  
LUCAS LRA00166  
LUCAS LRA00286  
LUCAS LRA00645  
LUCAS NAB022  
MAGNETI MARELLI 943356117  
MAGNETI MARELLI 943356133  
MAGNETI MARELLI MAR407  
MOTOROLA 510-147  
MOTOROLA 510-172  
MOTOROLA 510-208  
MOTOROLA 9AR2660  
MOTOROLA 9AR2660K  
MOTOROLA 9AR2695  
MOTOROLA 9AR2695K  
MOTOROLA 9AR2760  
MOTOROLA 9AR2760K  
REMY DRA1711  
REMY DRA1821  
REMY DRA3065  
RENAULT 6001000269  
RENAULT 7700268597  
RENAULT 7700499447  
RENAULT 7700578469  
RENAULT 7700665496  
RENAULT 7700665611  
RENAULT 7700670257  
RENAULT 7700681957  
RENAULT 7701349063  
RENAULT 7701499204  
RENAULT 7701499214  
RENAULT 7701499447  
SEV 70220202  
SEV 71652402  
SEV 71652602  
VALEO 310153G  
VALEO 432735  
VALEO 432775  
VALEO 433414  
VALEO 436304  
VALEO 439028  
VALEO A13N18  
VALEO A13N31  
VALEO A13R167  
VALEO A13R186  
VALEO A13R213  
VALEO A13R231  
VALEO A13R243  
VALEO A13R247  
VALEO A13R256  
WAI 1-1313-01DU  
WAI 1-1314-01DU  
WAI 1-1314-01PR  
WAI 1-1314-01SV  
WAI 1-1314-01VA  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki