Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

WAI VALEO Ghibaudi Mario LETRIKA ISKRA BOSCH PRESTOLINE Transpo

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 65
Liczba rowków
Wymiar A 0,00
Wymiar B 56,00
Wymiar C 0,00
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
AUDI 80 1.3
AUDI 80 1.3
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
OPEL Meriva 1.6 16V
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
VW 036.1
VW 068.1/50 Hz, 60 Hz
VW 068.4, 068.4/50 Hz, 60 Hz
VW 068.5
VW Caddy I 1.6 Diesel
VW Golf I 1.1
VW Golf I 1.3
VW Golf I 1.5 Diesel
VW Golf I 1.6 Diesel
VW Golf I 1.6 Diesel
VW Golf I 1.6 TD
VW Polo 1.0
VW Polo 1.3
VW Polo 1.3
VW Polo 1.3
VW Polo 1.3
VW Polo 1.3
VW Polo 1.3
VW Polo 1.3

AL0063

15.900.726 Fan16.905.318 Drive end bracket16.905.559 Bearing16.350.035 Stator15.300.686 Screw16.907.908 Rotor16.905.522 Pulley16.905.276 Bearing16.905.321 Rectifier15.130.541 Rear end bracket16.905.295 Capacitor16.905.322 Protecting cover11.125.322 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.726
Fan
2 16.905.318
Drive end bracket
3 16.905.559
Bearing
4 16.350.035
Stator
5 15.300.686
Screw
6 16.907.908
Rotor
7 16.905.522
Pulley
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.321
Rectifier
11 15.130.541
Rear end bracket
12 16.905.295
Capacitor
13 16.905.322
Protecting cover
15 11.125.322
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
BOSCH 0120469606  
BOSCH 0120489016  
BOSCH 0120489017  
BOSCH 0120489077  
BOSCH 0120489081  
BOSCH 0120489262  
BOSCH 0120489711  
BOSCH 0120489712  
BOSCH 0120489773  
BOSCH 0120489774  
BOSCH 0120489868  
BOSCH 0120489869  
BOSCH 0120489870  
BOSCH 0120489871  
BOSCH 0120489872  
BOSCH 0120489873  
BOSCH 0120489980  
BOSCH 0120489981  
BOSCH 0120489982  
BOSCH 0120489983  
BOSCH 0986030620  
BOSCH 0986030621  
BOSCH 0986030628  
BOSCH 0986030750  
BOSCH 0986030751  
BOSCH 0986030758  
BOSCH 0986033350  
BOSCH 0986033358  
CARGO 110913  
DUCELLIER 510018  
EFEL 14970  
HCP CBA139IR  
LESTER 13147  
LESTER 13374  
LESTER 14071  
LESTER 14408  
LESTER 14409  
LESTER 14410  
LESTER 14779  
LESTER 14831  
LESTER 20137  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.220
LETRIKA (ISKRA) 11.201.331  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.617
LETRIKA (ISKRA) AAK1183  
LETRIKA (ISKRA) AAK3514  
LETRIKA (ISKRA) AAK4157  
LETRIKA (ISKRA) IA0220  
LETRIKA (ISKRA) IA0617  
LUCAS LRA00451  
LUCAS LRA00628  
LUCAS LRA00983  
LUCAS LRA00994  
MAGNETI MARELLI 943356442  
MAGNETI MARELLI 943356447  
MAGNETI MARELLI 943356729  
MAGNETI MARELLI 943356742  
MAGNETI MARELLI 943356788  
MAGNETI MARELLI 944390306  
MAGNETI MARELLI 944390307  
MAGNETI MARELLI MAR602  
MAGNETI MARELLI MAR612  
MOTOROLA 10-763  
MOTOROLA 10-763A  
MOTOROLA 10-768  
MOTOROLA 9AL2707L  
MOTOROLA 9AR2511  
MOTOROLA 9AR2516  
MOTOROLA 9AR2516F  
MOTOROLA 9AR2525  
MOTOROLA 9AR2525K  
MOTOROLA 9AR2526  
MOTOROLA 9AR2526F  
MOTOROLA 9AR2709  
MOTOROLA 9AR2709L  
MOTOROLA 9AR2763F  
MOTOROLA 9AR2764  
MOTOROLA 9AR27641  
MOTOROLA 9AR2764L  
MOTOROLA 9AR2830  
MOTOROLA 9AR2830L  
MOTOROLA 9AR2884  
MOTOROLA 9AR2884L  
MOTOROLA 9AR2897  
MOTOROLA 9AR2897L  
MOTOROLA 9AR5045L  
MOTOROLA 9BB2KA2A01  
MOTOROLA 9BB2KA2A08  
MOTOROLA 9BB2KB2A02  
MOTOROLA 9BB2KB2A06  
MOTOROLA 9BB2KB2A07  
MOTOROLA 9BE2HC2A32  
MOTOROLA 9BE2KA2A  
MOTOROLA 9BE2KA2A14  
MOTOROLA 9BE2KA2A21  
MOTOROLA 9BE2KB2A02  
MOTOROLA 9BE2KB2A06  
MOTOROLA 9BE2KB2A07  
MOTOROLA 9BE2KB2A08  
MOTOROLA 9BE2KB2A15  
MOTOROLA 9BE2NA2A21  
MOTOROLA 9BE2NB2A  
MOTOROLA 9BE2NB2A38  
MOTOROLA 9BE2NB2A45  
MOTOROLA 9BE2NE2A41  
MOTOROLA 9LG2NA2F47  
NIERMANN 02489559  
NIERMANN 02489773  
PRESTOLITE 20100628  
PRESTOLITE 20100983  
PRESTOLITE PBNA0134  
REMY 19025071  
REMY DRA0620  
REMY DRA0750  
REMY DRA3350  
VALEO 2940967  
VALEO 432845  
VALEO 432861  
VALEO 436197  
VALEO 436215  
VALEO 436293  
VW 036903015D  
VW 036903015G  
VW 036903017  
VW 036903017B  
VW 036903017X  
VW 036903023D  
VW 036903023E  
VW 036903023G  
VW 036903023H  
VW 036903023K  
VW 036903023M  
VW 036903023P  
VW 036903023PX  
VW 036903025E  
VW 036903025G  
VW 052903017B  
VW 055903023E  
VW 068903017B  
VW 068903017BX  
VW 068903017F  
VW 068903017FX  
VW 068903023C  
VW 068903023F  
VW 068903023N  
VW 068903023P  
VW 068903025A  
VW 068903025K  
VW 068903025R  
VW 068903029  
VW 175903017  
VW 175903017B  
VW 175903017F  
VW 175903017H  
VW 175903017K  
VW 175903017L  
VW 175903017S  
VW 175903023AA  
VW 175903023E  
VW 175903023G  
VW 175903023M  
VW 175903023P  
VW 175903023Q  
VW 175903023S  
VW 36903017  
VW 68903029  
WAI 1-1403-00BO  
WAI 1-1404-01MO  
WAI 1-1587-00BO  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki