Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

PRESTOLINE VALEO LETRIKA WAI Transpo BOSCH Ghibaudi Mario ISKRA

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 65
P Tak
Liczba rowków
Wymiar A 77,00
Wymiar B 56,00
Wymiar C 0,00
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
AUDI 100 2.0
AUDI 80 1.6 AC
AUDI 80 1.6 AC
AUDI 80 2.2
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
BMW 320 2.0 V6 (E21) [M20B20]
BMW 520 2.0 V6 (E12) [M20B20]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
SAAB 900 2.0 Turbo, S
SAAB 900 2.0 Turbo, S

AL0053

15.900.726 Fan16.905.326 Drive end bracket16.905.559 Bearing16.350.035 Stator15.300.696 Screw16.905.652 Rotor16.906.120 Pulley16.905.276 Bearing16.905.667 Rectifier15.133.539 Rear end bracket15.420.603 Protecting cover11.125.122 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.726
Fan
2 16.905.326
Drive end bracket
3 16.905.559
Bearing
4 16.350.035
Stator
5 15.300.696
Screw
6 16.905.652
Rotor
7 16.906.120
Pulley
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.667
Rectifier
11 15.133.539
Rear end bracket
13 15.420.603
Protecting cover
15 11.125.122
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
BMW 12311277230  
BMW 12311277232  
BMW 12311277249  
BMW 12311277502  
BMW 12311361373  
BMW 12311361374  
BMW 12311361823  
BMW 12311361824  
BOSCH 0120489044  
BOSCH 0120489057  
BOSCH 0120489058  
BOSCH 0120489059  
BOSCH 0120489613  
BOSCH 0120489614  
BOSCH 0120489615  
BOSCH 0120489651  
BOSCH 0120489652  
BOSCH 0120489660  
BOSCH 0120489685  
BOSCH 0120489686  
BOSCH 0120489687  
BOSCH 0120489688  
BOSCH 0120489736  
BOSCH 0120489737  
BOSCH 0986030710  
BOSCH 0986031150  
BOSCH 0986031158  
BOSCH 0986031240  
CARGO 110987  
HCP CBA125IR  
LESTER 13101  
LESTER 13129  
LESTER 14332  
LESTER 20287  
LESTER 20982  
LESTER 20983  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.215
LETRIKA (ISKRA) AAK1137  
LETRIKA (ISKRA) AAK1165  
LETRIKA (ISKRA) IA0215  
LUCAS LRA00297  
LUCAS LRA00498  
LUCAS LRA00981  
LUCAS LRA00982  
LUCAS LRA02564  
MAGNETI MARELLI 943356450  
MAN 81.26101-6013  
MAN 81.26101-9013  
MARELLI MAR499  
MARELLI MAR872  
MOTOROLA 9AR2596  
MOTOROLA 9AR2621  
MOTOROLA 9AR2621L  
MOTOROLA 9AR2638  
MOTOROLA 9AR2638P  
MOTOROLA 9AR2780  
MOTOROLA 9AR2810  
MOTOROLA 9AR2810L  
MOTOROLA 9AR2811K  
MOTOROLA 9AR2812K  
MOTOROLA 9AR2867  
MOTOROLA 9AR2867L  
NIERMANN 02031150  
NIERMANN 02489685  
REMY DRA0710  
REMY DRA1150  
REMY DRA1240  
VALEO 432843  
VALEO 432856  
VALEO 436136  
VALEO 436137  
VW 035903015B  
VW 046903015B  
VW 056903015C  
VW 059903017H  
VW 059903017HX  
VW 060903017H  
VW 060903017HX  
WAI 1-1282-01BO  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki