Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

VALEO ISKRA Ghibaudi Mario PRESTOLINE WAI BOSCH Transpo LETRIKA

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 45
P Tak
Liczba rowków
Wymiar A 45,50
Wymiar B 17,00
Wymiar C 61,00
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
FIAT 124 Sport Spider 1600
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
FIAT-ALLIS FL
FIAT-ALLIS FL 4 C,D

AL0050

15.900.726 Fan16.905.918 Drive end bracket16.905.271 Bearing16.350.025 Stator16.908.006 Screw16.906.001 Rotor16.906.159 Pulley16.905.276 Bearing16.905.667 Rectifier16.906.302 Rear end bracket15.420.785 Protecting cover11.125.122 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.726
Fan
2 16.905.918
Drive end bracket
3 16.905.271
Bearing
4 16.350.025
Stator
5 16.908.006
Screw
6 16.906.001
Rotor
7 16.906.159
Pulley
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.667
Rectifier
11 16.906.302
Rear end bracket
13 15.420.785
Protecting cover
15 11.125.122
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
BOSCH 0986032100  
BOSCH 0986032101  
BOSCH 9120330277  
CARGO 110611  
ELMOT 337.000.0  
ELMOT A124N  
ELMOT A124N-44-12  
ELMOT A12M-124-12-42M  
ELMOT A12M-124-12-42X  
ELMOT A12M-124-12-57B  
FEMSA ALB40-68  
FEMSA ALB40-86  
FIAT 2022605  
FIAT 4152101  
FIAT 4152612  
FIAT 4166213  
FIAT 4174626  
FIAT 4222697  
FIAT 4242730  
FIAT 4263584  
FIAT 4263983  
FIAT 4303912  
FIAT 4329019  
FIAT 4379901  
FIAT 4392832  
FIAT 4393206  
FIAT 4474581  
FIAT 4474903  
FIAT 4474904  
FIAT 4475303  
FIAT 5970230  
FIAT 5972222  
FIAT 77138410  
FIAT 82345422  
FIAT 82345431  
FIAT 82398577  
FIAT 88206005  
HCP CBA120  
LESTER 13075  
LESTER 13131  
LESTER 20601  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.112
LETRIKA (ISKRA) AAK1135  
LETRIKA (ISKRA) IA0112  
LUCAS LRA00137  
LUCAS LRA00841  
LUCAS LRA01044  
MAGNETI MARELLI 63302900  
MAGNETI MARELLI 63303100  
MAGNETI MARELLI 63303110  
MAGNETI MARELLI 63303120  
MAGNETI MARELLI 63303130  
MAGNETI MARELLI 63303140  
MAGNETI MARELLI 63303150  
MAGNETI MARELLI 63303191  
MAGNETI MARELLI 63303280  
MAGNETI MARELLI 63303500  
MAGNETI MARELLI 63304800  
MAGNETI MARELLI 63304830  
MAGNETI MARELLI 63304840  
MAGNETI MARELLI 63304870  
MAGNETI MARELLI 63304880  
MAGNETI MARELLI 63304890  
MAGNETI MARELLI 943303100  
MAGNETI MARELLI 943304800  
MAGNETI MARELLI 943357772  
MARELLI 63321637  
NIERMANN 02032101  
REMY 19025037  
REMY DRA2101  
VISTEON 38522236F  
WAI 1-1337-01MM  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki