Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

Ghibaudi Mario BOSCH PRESTOLINE LETRIKA VALEO ISKRA WAI Transpo

Typ: Alternator


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 45
P Tak
Liczba rowków
Wymiar A 36,50
Wymiar B 11,00
Wymiar C 80,50
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
FORD Escort 1.1
FORD Granada 1.6
Nazwa Numer oryginalny  
BOSCH 0120400902  
BOSCH 0120400903  
BOSCH 0120400906  
BOSCH 0120489175  
BOSCH 0120489268  
BOSCH 0120489269  
BOSCH 0120489589  
BOSCH 0120489590  
BOSCH 0120489805  
BOSCH 0120489806  
BOSCH 0120489854  
BOSCH 0120489888  
BOSCH 0120489889  
BOSCH 0120489895  
BOSCH 0120489956  
BOSCH 0120489957  
BOSCH 0986031380  
BOSCH 0986031381  
BOSCH 0986031388  
BOSCH 0986033950  
BOSCH 9120144222  
BOSCH 9120331853  
BOSCH 9120331863  
CARGO 110995  
DUCELLIER 516011  
ELMOT A115-45D  
ELMOT A115-45F  
ELMOT A115-45G  
FEMSA ALD1232  
FEMSA ALS12N-1  
FEMSA ALS12N-53  
FEMSA ALS12N-62  
FEMSA ALS12N-63  
FORD 1569099  
FORD 1571101  
FORD 5003956  
FORD 73EB-10300GB  
FORD 74EB-10300CA  
FORD 75AB-10300LA  
FORD 75AB-10300NA  
FORD 76BB-10300GA  
FORD 77FB-10300GA  
FORD 77FB-10300GB  
FORD 77FB-10300GC  
FORD 77FB-10300GD  
FORD 81AB-10300AA  
FORD 81AB-10300AAA  
FORD 81AB-10300UB  
FORD 81AB-10300YA  
FORD 84FB-10300NA  
HCP CBA61IR  
LESTER 20143  
LESTER 20227  
LESTER 20228  
LESTER 20586  
LESTER 21103  
LESTER 22009  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.531
LETRIKA (ISKRA) 11.201.578
LETRIKA (ISKRA) AAK3590  
LETRIKA (ISKRA) AAK4523  
LETRIKA (ISKRA) IA0531  
LETRIKA (ISKRA) IA0578  
LUCAS LRA00230  
MAGNETI MARELLI 943356169  
MAGNETI MARELLI 943356170  
MAGNETI MARELLI 943356245  
MAGNETI MARELLI 943356455  
MAGNETI MARELLI MAR852  
MOTOROLA 9AR2561  
MOTOROLA 9AR2570  
MOTOROLA 9AR2570G  
MOTOROLA 9AR2610G  
MOTOROLA 9AR2683  
MOTOROLA 9AR2683G  
MOTOROLA 9AR2699  
MOTOROLA 9AR2699G  
MOTOROLA 9AR2890G  
MOTOROLA 9AR2929G  
MOTOROLA 9AR5020  
MOTOROLA 9AR5020F  
MOTOROLA 9AR5060  
MOTOROLA 9AR5061  
MOTOROLA 9AR5061G  
REMY 7982940  
REMY 7982980  
REMY DRA1380  
VALEO 432179  
VALEO 432986  
VALEO 436142  
VALEO 436168  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki