Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

WAI Ghibaudi Mario ISKRA Transpo PRESTOLINE BOSCH LETRIKA VALEO

Typ: Alternator

LETRIKA (ISKRA)


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 55
Liczba rowków
Wymiar A 0,00
Wymiar B 56,00
Wymiar C 0,00
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
AUDI 100 1.6
AUDI 100 1.8
AUDI 80 1.3
AUDI 80 1.6
AUDI 80 1.6
AUDI 80 1.6
AUDI 80 1.8 [DS]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
VW Golf I 1.5 [FH]
VW Golf I 1.5
VW Golf I 1.6
VW Golf I 1.6
VW Golf I 1.6 GTi
VW IItis 1.7
VW LT 28-35 I 2.0
VW LT 28-35 I 2.7 Diesel
VW Passat 1.6
VW Passat 1.6

AL0018

15.900.726 Fan16.905.326 Drive end bracket16.905.559 Bearing16.350.025 Stator15.300.688 Screw16.905.648 Rotor16.906.120 Pulley16.905.276 Bearing16.905.321 Rectifier15.133.539 Rear end bracket16.420.261 Protecting cover11.125.122 Regulator
Pos. Spare part P/N
1 15.900.726
Fan
2 16.905.326
Drive end bracket
3 16.905.559
Bearing
4 16.350.025
Stator
5 15.300.688
Screw
6 16.905.648
Rotor
7 16.906.120
Pulley
9 16.905.276
Bearing
10 16.905.321
Rectifier
11 15.133.539
Rear end bracket
13 16.420.261
Protecting cover
15 11.125.122
Regulator
Nazwa Numer oryginalny  
BOSCH 0120400733  
BOSCH 0120400746  
BOSCH 0120400747  
BOSCH 0120489008  
BOSCH 0120489009  
BOSCH 0120489010  
BOSCH 0120489011  
BOSCH 0120489520  
BOSCH 0120489521  
BOSCH 0120489523  
BOSCH 0120489535  
BOSCH 0120489569  
BOSCH 0120489600  
BOSCH 0120489622  
BOSCH 0120489755  
BOSCH 0120489820  
BOSCH 0120489821  
BOSCH 0120489830  
BOSCH 0120489831  
BOSCH 0986030590  
BOSCH 0986030598  
BOSCH 0986030600  
BOSCH 0986030601  
BOSCH 0986031040  
BOSCH 0986031170  
BOSCH 0986031171  
BOSCH 0986031178  
CARGO 110357  
FAUN 1702091  
HCP CBA52IR  
LESTER 13036  
LESTER 13105  
LESTER 13108  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.078
LETRIKA (ISKRA) 11.201.083
LETRIKA (ISKRA) 11.201.133
LETRIKA (ISKRA) 11.201.448
LETRIKA (ISKRA) 11.201.604
LETRIKA (ISKRA) 11.201.613  
LETRIKA (ISKRA) AAK1119  
LETRIKA (ISKRA) AAK1122  
LETRIKA (ISKRA) AAK1145  
LETRIKA (ISKRA) AAK3503  
LETRIKA (ISKRA) AAK3504  
LETRIKA (ISKRA) AAK3505  
LETRIKA (ISKRA) AAK3512  
LETRIKA (ISKRA) AAK3555  
LETRIKA (ISKRA) IA0448  
LETRIKA (ISKRA) IA0543  
LETRIKA (ISKRA) IA0603  
LETRIKA (ISKRA) IA0605  
LETRIKA (ISKRA) IA0613  
LUCAS 66021121  
LUCAS LRA00300  
LUCAS LRA00301  
LUCAS NAB313  
MAGNETI MARELLI 943356001  
MAGNETI MARELLI 943356275  
MAGNETI MARELLI 943356535  
MAGNETI MARELLI 943356537  
MAGNETI MARELLI MAR459  
MAGNETI MARELLI MAR564  
MOTOROLA 10-764  
MOTOROLA 10-764A  
MOTOROLA 10-766  
MOTOROLA 510-91  
MOTOROLA 9AR2500K  
MOTOROLA 9AR2506K  
MOTOROLA 9AR2520K  
MOTOROLA 9AR2606K  
MOTOROLA 9AR2606L  
MOTOROLA 9AR2903  
MOTOROLA 9FB2KA2A03  
MOTOROLA 9FB2KB2A03  
MOTOROLA 9FB2KB2A04  
MOTOROLA 9FB2KB2A06  
MOTOROLA 9FB2KB2A07  
MOTOROLA 9FE2FA2A17  
MOTOROLA 9FE2KA2A11  
MOTOROLA 9FE2KA2A18  
MOTOROLA 9FE2KB2A06  
MOTOROLA 9FE2KB2A07  
MOTOROLA 9FE2KB2A08  
MOTOROLA 9FE2KB2A12  
MOTOROLA 9FE2KB2A35  
MOTOROLA 9FE2KC2A35  
MOTOROLA 9FE2LE2A13  
MOTOROLA 9FE2NA2A18  
MOTOROLA 9JG2KA2F44  
MOTOROLA 9JG2KA2F56  
NIERMANN 02489520  
NIERMANN 02489832  
PRESTOLITE 66021423  
PRESTOLITE 66021424  
PRESTOLITE 66021437  
REMY DRA0590  
REMY DRA0600  
REMY DRA1040  
VALEO 2925000  
VALEO 2925060  
VALEO 436187  
VALEO 436188  
VALEO 436203  
VW 028903023  
VW 028903023C  
VW 028903025  
VW 035903015K  
VW 049903015  
VW 049903015D  
VW 049903015E  
VW 049903023L  
VW 055903023C  
VW 055903023CX  
VW 055903023G  
VW 055903023L  
VW 055903023M  
VW 056903015B  
VW 056903015D  
VW 058903015A  
VW 058903017DX  
VW 059903015D  
VW 059903017D  
VW 059903017DX  
VW 059903023G  
VW 060903023A  
VW 061903023A  
VW 175903017C  
VW 175903017CX  
VW 175903023J  
WAI 1-1390-01MO  
WAI 1-1514-01BO  
WAI 1-1561-01BO  
WAI 1-1585-00BO  
WAI 1-1585-01VA  
WILSON 90-15-6091  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki