Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii by strona działała prawidłowo oraz w celach statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Bezpośredni dystrybutor firm

Transpo PRESTOLINE BOSCH Ghibaudi Mario LETRIKA VALEO WAI ISKRA

Typ: Alternator


Nazwa Wartość
Napięcie 14
Prąd 55
P Tak
Liczba rowków
Wymiar A 0,00
Wymiar B 10,50
Wymiar C 78,00
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
LANDINI 5860 2.7 [Perkins 903-27]
LANDINI Altantis 100 4.2 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Atla 100 4.0 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Atlas 70 4.0 [Perkins 1004-40]
LANDINI Atlas 80 4.0 [Perkins 1004-42]
LANDINI Atlas 90 4.0 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Blizzard [Perkins 1004-40T]
LANDINI Frutteto 4.0 [Perkins 1004-42]
LANDINI Glibli 80 4.2 [Perkins 1004-42]
LANDINI Glibli 90 4.2 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Globus 100 4.2 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Globus 55 2.7 [Perkins 903-27]
LANDINI Globus 65 4.0 [Perkins 1004-40]
LANDINI Globus 75 4.2 [Perkins 1004-42]
LANDINI Globus 80 4.2 [Perkins 1004-42]
LANDINI Rex 100 GT 4.0 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Rex 60 2.7 [Perkins 903-27]
LANDINI Rex 65 2.7 [Perkins 902-27T]
LANDINI Rex 70 4.0 [Perkins 1004-40]
LANDINI Rex 80 4.2 [Perkins 1004-42]
LANDINI Rex 90 4.0 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Serie 60, 80 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Trekker 4.0 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Trekker 4.0 [Perkins 1004-42]
LANDINI Vigneto 4.0 [Perkins 1004-40T]
LANDINI Vigneto 4.0 [Perkins 1004-42]
Producent Model Silnik Opis Ltr Rocznik
NEW HOLLAND 8050
Nazwa Numer oryginalny  
AGCO 3661191M91  
AGCO 3930501R91  
AGCO 3933143M91  
BOSCH 9124476014  
CARGO 113474  
ELMOT ALT2N-14  
HCP CBA22H  
LESTER 14023  
LESTER 23669  
LETRIKA (ISKRA) 11.201.276
LETRIKA (ISKRA) 11.201.913
LETRIKA (ISKRA) AAK1324  
LETRIKA (ISKRA) AAK3320  
LETRIKA (ISKRA) AAK4118  
LETRIKA (ISKRA) IA0276  
LETRIKA (ISKRA) IA0913  
LUCAS 23607  
LUCAS 23621  
LUCAS 23694  
LUCAS 23783  
LUCAS 23787  
LUCAS 23833  
LUCAS 23849  
LUCAS 23862  
LUCAS 23868  
LUCAS 23876  
LUCAS 23877  
LUCAS 23886  
LUCAS 23890  
LUCAS 23892  
LUCAS 23895  
LUCAS 23896  
LUCAS 23897  
LUCAS 23900  
LUCAS 23902  
LUCAS 23903  
LUCAS 23925  
LUCAS 23932  
LUCAS 23933  
LUCAS 23934  
LUCAS 23936  
LUCAS 23937  
LUCAS 23938  
LUCAS 23943  
LUCAS 23946  
LUCAS 23957  
LUCAS 23996  
LUCAS 24013  
LUCAS 24015  
LUCAS 24030  
LUCAS 24034  
LUCAS 24035  
LUCAS 24053  
LUCAS 24055  
LUCAS 24069  
LUCAS 24090  
LUCAS 24092  
LUCAS 24096  
LUCAS 24127  
LUCAS 24151  
LUCAS 24154  
LUCAS 24164  
LUCAS 24167  
LUCAS 24170  
LUCAS 24183  
LUCAS 24191  
LUCAS 24192  
LUCAS 24210  
LUCAS 54022001  
LUCAS 54022007  
LUCAS LRA00121  
LUCAS LRA00124  
LUCAS LRA00131  
LUCAS LRA00143  
LUCAS LRA00144  
LUCAS LRA00145  
LUCAS LRA00156  
LUCAS LRA00161  
LUCAS LRA00169  
LUCAS LRA00173  
LUCAS LRA00176  
LUCAS LRA00185  
LUCAS LRA00187  
LUCAS LRA00197  
LUCAS LRA00201  
LUCAS LRA00204  
LUCAS LRA00206  
LUCAS LRA00216  
LUCAS LRA00219  
LUCAS LRA00221  
LUCAS LRA00222  
LUCAS LRA00244  
LUCAS LRA00360  
LUCAS LRA00381  
MAGNETI MARELLI 943356712  
MASSEY FERGUSON 3536264M91  
MOTOROLA 9AR2627G  
MOTOROLA 9AR2629G  
MOTOROLA 9AR2650  
MOTOROLA 9AR2654  
MOTOROLA 9AR2660F  
MOTOROLA 9AR2705  
MOTOROLA 9AR2770G  
MOTOROLA 9AR2841F  
MOTOROLA 9AR2877F  
MOTOROLA 9AR2914D  
MOTOROLA 9AR2918G  
MOTOROLA 9AR5019F  
MOTOROLA 9AR5060G  
NIERMANN 0224030  
REMY 3472020  
REMY 7982600  
REMY 7982698  
REMY 7982710  
REMY 7982750  
REMY 7982752  
REMY 7982784  
REMY 7982854  
REMY 7982874  
REMY DRA3013  
SAAB 8512311  
SAAB 8530446  
SAAB 8545543  
WAI 1-1383-01LU  
WILSON 90-17-8058  
Dostawca Dostępność
JKE
Szczegóły wysyłki